Line | Route |
Timetables (Timetables for working days; saturdays and sundays; respectively legal holidays) |
||
Pod CFR - Olosig - Gara Centrala - Emanuil Gojdu - Piata Unirii - Pod CFR |
1 Forward 1 Backward |
|||
Ioşia – Calea Aradului - Piaţa Unirii - Casa de cultura - Dimitrie Cantemir – Salca - Ceyrat - Universitate – Ioşia |
2 Forward 2 Backward |
|||
Pod CFR - Olosig - Decebal - Piata Unirii - Emanuil Gojdu - Gara Centrala - Pod CFR |
3 Forward 3 Backward |
|||
4 Forward 4 Backward |
||||
Nufarul - Salca - Universitate - Calea Aradului - Biserica Emanuel - Decebal - Olosig - Pod CFR |
5 Forward 5 Backward |
|||
6 Forward 6 Backward |
||||
Nufărul – Universitate - Piaţa Unirii – Calea Aradului - Piata Unirii - Casa de cultura – Nufărul |
7 Forward 7 Backward |
|||
8 Forward 8 Backward |